ŞEHİR SEÇİMİ

ANKARAİZMİRİSTANBUL

Şuan Ankara marka tescil firmaları görüntüleniyor. (8 marka tescil firması kayıtı)

Hizmet Listesinden Seç
Ankara Semt Listesinden Seç
  • Ankara Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık
  •  
  •  
  •  
|

 

SAYFA ONAYI : 10.03.2016
İLETİŞİM ONAYI : 10.03.2016
Görüntülenme : 16623

Kızılırmak Mah. 1453 Sokak Meva İş Merkezi No: 9/33 Çukurambar / Ankara

03122857788

http://www.caddepatent.com.tr/

rt.moc.tnetapeddac @ ofni

 

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Hakkında

Cadde Patent Marka Ltd. Şti. 24 Haziran 1994 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bağlı olarak kurulan Türk Patent Enstitüsü'ne kayıtlı yetkili vekil bir firmadır. Ekibimiz mühendis, mimar, avukat ve eğitmenlerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize fikri hakların yönetimi konusunda ulusal ve uluslararası platformda marka tescili, patent tescili, faydalı model tescili konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Hizmet Özellikleri

Marka Tescil

Marka tescil, ayırt ediciliğe sahip bir markanın, marka tescil başvurusu yapıldıktan sonra başvuru sahibi adına tescil edilmesi işlemidir. Marka tescil işlemleri Ankara'da yer alan Türk Patent Enstitüsü nezdinde yapılmaktadır.

Marka tescil başvurusu nasıl yapılır?

Marka tescil başvurusu öncesinde markatescil araştırma işlemi firmamızca Türk Patent Enstitüsü veri tabanı ve Cadde Patent veri tabanından gerçekleştirilmektedir. Araştırma sonuçlarında markanıza birebir benzerlik gösteren veya marka tescilini anımsatan üçüncü kişilere ait bir marka veya markaların olmaması durumunda marka tescil işlemlerine geçilmektedir.

Marka tesciline karar verilen markalar, TPE nezdinde marka tescil başvurusu yapıldıktan sonra 3 ay süre ile resmi markalar bülteninde ilanda kalırlar. Bu 3 aylık ilan süresinde markaya itiraz gelmemesi durumunda marka tescil tamamlama sürecine geçilmektedir.

Marka tescil tamamlama harçlarının ödenmesinden sonra ortalama 2 ay içerinde marka tescil belgesi alınır. Marka tescil belgesi, başvuru tarihinden itibaren ortalama 10-12 ay içerisinde elinize geçmiş olacaktır. Ancak markanız başvuru tarihi itibariyle korunmaya başlayacaktır. Marka tescil başvurusu nasıl yapılır sorusu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Türk Patent Enstitüsü'ne resmi kayıtlı olan yetkili firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Fotoğraf Galerisi

  • Ankara Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık
  • Ankara Kızılırmak Mah. 1453 Sokak Meva İş Merkezi No: 9/33 Çukurambar
  • Ankara 03122857788
  • Ankara Patent Tescili,Marka tescili,Danışmanlık,Marka ve patent,Hizmet sektörü

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Kampanya ve Fırsatlar

İsim Hakkı Domain Tescil Firma İsim Tescil Şirket İsmi Tescili Firma İsmi Bulma ve Firma İsim Tescil Firma İsmi Sorgulama İsim Patenti İsim Tescil Sorgulama İsim Tescili Logo Tescil Marka Adres , Ünvan , Nevi Değişiklikleri Marka Araştırma Marka Danışmanlık Marka Devri Nasıl Yapılır? Marka Tescil Başvuru Formu Marka Tescil Ücreti Marka Tescili Marka Vekili Marka Yenileme Markapatent Online Marka Sorgulama Patent İsim Sorgulama Patent Marka

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Ulaşım bilgileri

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık marka tescil firması, Ankara şehrinin Çukurabmar semtinde hizmet vermektedir.

Kızılırmak Mah. 1453 Sokak Meva İş Merkezi No: 9/33 Çukurambar / Ankara açık adresi olarak kayıtlı olup, 03122857788 telefon numarasından tam ulaşım bilgilerini talep edebilirsiniz.

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Kategorileri

Patent Tescili Marka tescili Danışmanlık Marka ve patent Hizmet sektörü

Cadde Patent Marka Tescil Danışmanlık Tag Bulutu

Çukurabmar Patent Tescili firmaları Çukurabmar Patent Tescili firmaları Çukurabmar Marka tescili firmaları Çukurabmar Marka tescili firmaları Çukurabmar Danışmanlık firmaları Çukurabmar Danışmanlık firmaları Çukurabmar Marka ve patent firmaları Çukurabmar Marka ve patent firmaları Çukurabmar Hizmet sektörü firmaları Çukurabmar Hizmet sektörü firmaları

 

Sitemizde yayınlanan firmalar / kişiler Türk Patent Enstitüsü tarafından sağlanan yetkili marka vekilleri ve yetkili patent vekilleri listesinden alınmıştır. Yeterlilik belgeleri hergangi bir sebeple iptal olmuş olan kişiler ya da firmalar olabilir. Yeterliliğin kontrolü, hizmeti alacak olan kişiye aittir.

markadanisma.com © 2024

markadanisma.com "Doğru Nokta" Projesidir

Talebiniz Gerçekleştirilirken Lütfen BekleyinizBu işlem talebinize göre biraz vakit alabilir.

cvds